10. Czech Indoor In-line Open – 8. MČR  4.3.2018

Výsledky:

      Žákyně C
      Žákyně B
      Žákyně A
      Kadetky
      Dorostenky
      Juniorky a Seniorky

      Žáci C a D
      Žáci B
      Žáci A
      Kadeti
      Dorostenci
      Junioři
      Senioři
      Masters

      Fitness D
      Fitness C
      Fitness B
      Fitness A
      Fitness K

Program:

Závod   Čas    Kategorie Trať   SF/F    Postup
 
I. 9:55 - 10:30
1-2 9:55 Fitness K 1 kolo 2 rozj 5 časem
3-5 10:00 Fitness A 1 kolo 3 rozj 6 časem
6-7 10:03 Fitness B 1 kolo 2 rozj 5 časem
8 10:09 Fitness C 1 kolo F
9 10:11 Fitness D sprint F
10 10:13 Žákyně C 2 kola F
11 10:16 Žáci C+D 2 kola F
12 10:19 Fitness K 1 kolo F
13 10:21 Fitness A 1 kolo F
14 10:24 Fitness B 1 kolo F
pauza 10 minut
 
II. 10:40 - 11:10
15-16 Fitness A 5 kol 2 rozj 1. + 6 časem
17-18 10:47 Žákyně C 1 kolo 2 rozj 6 časem
19 10:49 Fitness D 2 kola F
20 10:51 Fitness C 3 kola F
21 10:52 Fitness B 4 kola F
22 10:54 Fitness K 8 kol F
23-25 10:56 Žákyně B 3 kola 3 rozj 1. + 5 časem
pauza 10 minut
 
III. 11:20 - 12:00 F
26 11:20 Žákyně C 1 kolo F
27 11:24 Žáci C+D 1 kolo F
28 11:26 Fitness A 5 kol F
29 11:28 Žákyně B 3 kola F
31 11:40 Žákyně C 4 kola F
32 11:46 Žáci C+D 4 kola F
Slavnostní nástup týmů - zahájení
Vyhlášení kategorií Začátečníků, Fitness, Žáků a Žákyň D, C
 
IV. 13:00 - 14:10
30 13:00 Žáci B 3 kola F
33-36 13:04 Žákyně B 1 kolo 4 rozj 12 časem
37-38 13:08 Žákyně A 5 kol 2 rozj 1. + 6 časem
39 13:14 Dorostenky 10 kol F
40 13:17 Dorostenci 10 kol F
41 13:25 Masters 10 kol F
42-43 13:28 Žákyně B 1 kolo 2 rozj 1. + 2. + 3.
44 13:32 Jun+Seniorky 15 kol F
45 13:35 Junioři 15 kol F
46 13:39 Senioři 15 kol F
47 13:45 Žákyně A 5 kol F
48 13:49 Žáci A 5 kol F
49 13:52 Kadetky 5 kol F
50 13:58 Kadeti 5 kol F
51 14:01 Žákyně B 1 kolo F
52 14:05 Žáci B 1 kolo F
pauza 10 minut
 
V. 14:20 - 15:40
53-55 14:18 Žákyně A 1 kolo 3 rozj 6 časem
56-57 14:25 Žáci A 1 kolo 2 rozj 6 časem
58-59 14:29 Kadetky 3 kola 2 rozj 4 časem
60-61 14:32 Kadeti 3 kola 2 rozj 4 časem
62-63 14:36 Dorostenky 5 kol 2 rozj 4 časem
64-65 14:40 Dorostenci 5 kol 2 rozj 4 časem
66-67 14:45 Jun+Seniorky 5 kol 2 rozj 4 časem
68-69 Junioři --- zrušeno zrušeno
70-71 14:50 Senioři 5 kol 2 rozj 4 časem
72 14:53 Žákyně B 5 kol F
73 15:12 Žáci B 5 kol F
74 15:16 Masters 5 kol F
75 15:20 Žákyně A 1 kolo F
76 15:22 Žáci A 1 kolo F
77 15:24 Kadetky 3 kola F
78 15:26 Kadeti 3 kola F
79 15:28 Dorostenky 5 kol F
80 15:30 Dorostenci 5 kol F
81 15:33 Jun+Seniorky 5 kol F
82 15:35 Junioři 5 kol F
83 15:38 Senioři 5 kol F
pauza 10 minut
 
VI. 15:50 - 18:00 F
84 15:52 Žákyně A 10 kol F
85 15:56 Žáci A 10 kol F
86 16:02 Kadetky 15 kol P F
87 16:08 Kadeti 15 kol P F
88 16:16 Masters 20 kol F
89 16:27 Dorostenky 20 kol P F
90 16:32 Jun+Seniorky 20 kol P F
91 16:45 Dorostenci 20 kol P F
92 16:52 Jun+Senioři 30 kol P F
Vyhlášení Žáků B až Seniorů a Másters

Časy závodů jsou pouze orientační a jsou průběžně upřesňovány!!